Bioderma sprendimas

Atoderm Intensive gel-crème

Gaivus, intensyviai maitinantis ir niežėjimą raminantis gelis-kremas

  • Lengva, gaivi konsistencija
  • Atkuria odos lipidinį sluoksnį ir sustiprina odos barjerą ilgam
  • Sumažina niežėjimą
  • Mažina naujų odos sudirgimų atsiradimą
  • Greitai įsigeria, todėl iš kart galima rengtis drabužius

Kūdikiams, vaikams ir suaugusiems. Veidui ir kūnui.

Naudojimas: Tepti 1-2 kartus per dieną. Naudoti kiekvieną dieną ir paūmėjimų metu kartu su paskirtu gydymu.

Atsiliepimai

Džiaugiuosi, kad galėjau išbandyti naują gaminį. Testavo visa šeima. Atsiliepimai tik patys geriausi po pirmo naudojimo rankos labai švelnios. Aš ir dukra turime atopinį dermatitą, kremas nedirgino odos, tepant jį ant bėrimų. (Kiti kremai sudirgina odą, ji parausta). Likau tikrai sužavėta šiuo kremu. Dar vienas pliusas, kad labai greitai susigeria. Susigėręs nelimpa, nepalieka jokio neigiamo pojūčio. Kvapo nesijaučia, kas yra labai svarbu. Na ir sausos odos būklę tikrai pagerina. Šis kremas-gelis bus mūsų mėgstamiausias.

Gintarė, 28 m.

Labai labai patiko gaminio konsistencija: skaidri, be kvapo, o tepant iš karto susigeria į odą nepalikdamas jokio lipnumo. Tepu dukrytei atopinio dermatito plėmukus, patepus iš karto oda tampa sudrėkinta, dingsta sausumas. Pabandžiau ir sau, tai labai maloniai susigeria į odą, gaivina. Naudojame kokią gerą savaitę, odelė nuraminta, sudrėkinta. Prieš išbandant šį kremą - gelį nuolat tepdavau Atoderm PP kremą, tai palyginimui poveikis odai labai panašus (sudrėkinta, nuraminta oda), bet kremo gelio konsistencija nereali! Labai rekomenduoju išbandyti.

Kristina, 31 m.

Testuojame jau šešta diena. Mano vaiko yra labai sausa kojyčių oda, pleiskanoja ir labai šiurkšti. Po šeštos testavimo dienos galiu pasakyti, kad rezultatas yra super. Iš šiurkščios ir pleiskanotos odos ji tapo lygi ir švelni, kaip nieko nebūtų buvę. Išbandžiau ir aš šį kremą ant savo veido odos (sausa) tai dregmės pojūtis jautėsi tikrai ilgai, jautėsi kad drėkina odą. Pačio kremo konsistencija yra labai gera, tepasi labai maloniai.

Jolanta, 30 m.