Bioderma sprendimas

atoderm intensive eye

Atoderm Intensive Eye

Sausos ir sudirgusios akių zonos priežiūros priemonė

  • Nuramina sudirgusią, sausą ir niežtinčią akių kontūro srities odą
  • Mažina paraudimą bei patinimą
  • Atkuria sveikai odai būdingą odos barjerą
  • Švelniai pašalina makiažą ir nešvarumus

Kūdikiams, vaikams ir suaugusiems. Akių vokams ir veidui.

Naudojimas: Tepkite vieną ar du kartus per dieną ant sudirgusių akių vokų:

  • ryte kaip priežiūros priemonę. Gali būti naudojamas kaip makiažo pagrindas.
  • vakare kaip priežiūros priemonę ir (arba) makiažo valiklį, naudojant vatos diskelį. Nenuplaukite.

Galima naudoti vieną arba kartu su kortikosteroidais.

Atsiliepimai

Problema buvo išsausėjusi, paraudusi, niežtinti viršutinių vokų oda, labiau link antakio. Ta pati problema jau buvo beprasidedanti ir vienam paakyje. Jokios priemonės, kaip paakių kremai, atkuriamasis odos kremas ar liaudiškos priemonės- nepadėjo. Išbandžius Atoderm akių kremą simptomai palengvėjo dienos bėgyje. Iš pradžių šį kremą naudojau kelis kartus per dieną, taip pat ir kaip makiažo valiklį. Situacijai pagerėjus, naudoju kaip makiažo valiklį ir nakčiai patepant problematiškas vietas.

Jurgita, 42 m.

Turiu sausų akių sindromą, kuriam būdingi tokie simptomai, kaip ašarojimas, diskomfortas, vokų deginimo jausmas, paraudimas ir pleiskanojimas. Pastovus akių lietimas sukėlė man kontaktinį dermatitą, todėl gydymo metu, rūpestingai puoselėju akių vokų odą. Pabandžiau Atoderm Intensive eye, iškarto pajutau komfortą, vokų oda tapo padrėkinta, nuramino niežtinčią ir sudirgusią akių kontūro srities odą, sumažėjo tempimo jausmas. Labai patiko, kad kremą galima naudoti tiek kartų kiek yra poreikis ir nėra erzinančių kvapiųjų medžiagų. Situacijai pagerėjus naudoju ryte ir vakare. Atoderm Intensive eye naudoju kartu su akių lašais, ir esu labai patenkinta rezultatu, kuris padeda man kaip senjorui kokybiškai gyventi.

Stanislava, 73 m.

Tepu Atoderm Intensive eye aplink akis ir visą veidą. Mano paakiai baisiai šerpetojo, raudonavo, niežėjo. Tepdavau su Atoderm Intensive baume, bet pabandžiau šį, tikrai tiko. Kas turit panašių bėdų siūlau išmėginti.

Renata, 36 m.