Atoderm and kids

Atoderm & Kids

- nemokamas atopiškos odos darželis, skirtas vaikams, sergantiems atopiniu dermatitu. Susitikimo metu vaikučiai smagiai leidžia laiką žaisdami, o tėveliai turi galimybę sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus diskutuodami su savo srities gydytojomis. Tinkamos žinios apie atopinį dermatitą, jo priežastis, odos priežiūrą, gydymo būdus, gali padėti kontroliuoti atopinio dermatito eigą ir apsaugoti nuo paūmėjimų.

Atsiliepimai

Labai dėkoju už galimybę sudalyvauti tokiame renginyje. Sužinojau esminius dalykus, kurie kaip tik buvo labai aktualūs (alergija nebūtinai atsiranda nuo maisto, kaip teptis žiemos sezonu). Taip pat labai gera buvo pamatyti, kad esi ne vienas toks, kad yra daug sergančių ir liga yra suvaldoma. Labai gerai, kai kitas žmogus parodo vaikučiui kaip teptis kremuku, kad tikrai reikia tai daryti pačiam, tai tikrai geras dalykas, apie kurį nebuvau susimąsčiusi. Noriu pagirti susitikimo erdvę, buvo labai gera ir jauku, miela ir smagu pabūti. Tikrai rekomenduočiau visiems sergantiems ir pati dar kartą tikrai dalyvaučiau.

Rūta, 1 m. Juliaus mama

Ačiū už tikrai įdomų ir naudingą renginį. Nauda yra ne tik iš gydytojų, bet ir bendruomenės: yra galimybė pasidalinti patirtimi su kitais tėvais, kurie augina vaikučius ir susiduria su tomis pačiomis problemomis. Labai naudinga, kad gydytojos yra dvi – alergologė ir dermatologė. Kiek aš susidūriau, jų nuomonės labai skiriasi ir tikrai labai sunku susiorientuoti tame labirinte. Manau, kad tokie renginiai tikrai labai naudingi ir ačiū už suteiktą galimybę sudalyvauti jame.

Indrė, 8 mėn. Jurgio mama

Ačiū už puikų renginį! Buvo labai naudinga, jauku, smagu ir skanu. Labai gera renginio forma - klausimai ir atsakymai bei asmeniniai pokalbiai su puikiomis gydytojomis. Išėjus iš renginio nebeliko daugiau jokių klausimų apie atopinį dermatitą, tik plati šypsena veide.

Arminta, 2 m. Akvilės mama

    Atoderm & Kids atopiškos odos darželis Vilniuje kartu su prof. alergologe Odilija Rudzevičiene bei dermatovenerologe Inga Kisieliene.